Spotkania medytacyjne dla absolwentów Kursów Mindfulness

Kursy uważności nie muszą być końcem wspólnej praktyki z ludźmi, którzy ćwiczą uważność. Po ich zakoczeniu możemy nadal spotykać się, żeby razem medytować, rozmawiać, być. Spotkania wspierają w praktykowaniu, a także pogłębianiu relacji z innymi.

Dla kogo przeznaczone są spotkania?

Otwarte spotkania dla wszystkich osób, które ukończyły dowolne kursy Mindfulness, to okazja do wspólnej praktyki: do medytowania, dzielenia się swoimi doświadczeniami, które przynosi nam uważność, bycia razem. Ćwiczenie uważności w w grupie jest szczególnie pomocne dla osób, które mają trudności z otwieraniem się na innych i tworzeniem głębszych więzi. Ale także dla każdego, kto chce być bliżej drugiego człowieka.

Czego można się spodziewać po spotkaniach?

Ludzie nigdy nie spotykają się przypadkiem. Obawa przed tym, że nie zostaniemy zrozumieni i przyjęci przez innych, często blokują nas przed pracą w grupie. Niepotrzebnie, ponieważ często to, co wydaje się, że może mnie oddzielić od ludzi, zaczyna nas do siebie przybliżać. Mamy więcej wspólnego, niż przyuszczamy. Chcemy być szczęśliwymi, zdrowymi, bezpiecznymi i wolnymi od cierpienia. W czasie wspólnych praktyk czy dyskusji możemy odkryć, że nie jesteśmy w tym odosobnieni.

Informacje organizacyjne

Na spotkania obowiązują zapisy. Wyślij zgłoszenie za pomocą formularza, a dostaniesz informację o możliwości uczestnictwa w spotkaniach. Obecnie odbywają się one online za pośrednictwem platformy ZOOM. Medytacje mają charakter kameralny.

Zapraszam do kontaktu i rejestracji poprzez wypełnienie FORMULARZA

Informacje na temat terminów organizowanych kursów: ZAPISY

Artykuły na temat uważności i o tym, jak jej praktykowanie wpływa na codzienność, przeczytasz na BLOGU w zakładkach SZTUKA OBECNOŚCI i INSPIRACJE.

Szukasz książek do samodzielnego zgłębiania Mindfulness? Zajrzyj do BIBLIOTEKI UWAŻNOŚCI

Magdalena Woźniak

Jestem nauczycielem Mindfulness w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course).

Uważność praktykuję od wielu lat. Każdy dzień zaczynam od medytacji i doświadczam płynących z tego korzyści. Obserwując pozytywny wpływ na podniesienie komfortu i jakości mojego życia, zdecydowałam dzielić się z innymi tą cenną i skuteczną metodą jako nauczyciel Mindfulness.


Marzę o upowszechnianiu metody Mindfulness w Polsce i chcę to realizować poprzez dzielenie się własnymi doświadczeniami, wspieranie i inspirowanie innych do odkrywania dobrodziejstw płynących z uważnego życia