O MNIE

Magdalena Woźniak

Jestem nauczycielem Mindfulness dla dorosłych w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course) – Kurs Życia Opartego na Zasadach Uważności bazujący na certyfikowanym programie Mindfulness Association UK oraz trenerem Mindfulness dla dzieci i młodzieży AMT( Academy for Mindful Teaching Method Eline Snel). Obecnie kontynuuje studia podyplomowe „Uważność i współczucie” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Uważność praktykuję od wielu lat. Każdy dzień zaczynam od medytacji i doświadczam płynących z tego korzyści. Obserwując pozytywny wpływ na podniesienie komfortu i jakości mojego życia, zdecydowałam dzielić się z innymi tą cenną i skuteczną metodą jako nauczyciel Mindfulness.

Marzę o upowszechnianiu metody Mindfulness w Polsce. Chcę to realizować poprzez prowadzenie własnego bloga, w którym dzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat Mindfulness oraz  wspieram i inspiruje innych do odkrywania dobrodziejstw płynących z uważnego życia. Chcę zachęcać innych do samodzielnego odkrywania tego, co naprawdę ważne w życiu poprzez prowadzenie kursów Mindfulness dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poprzez praktykę własną i uważny sposób życia pragnę rozwijać swój potencjał do bycia jak najlepszym człowiekiem.

 

Masz pytania?

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania związane z praktyką uważności. Skontaktuj się ze mną pisząc e-mail kontakt@oceanuwaznosci.pl lub odzywając się w mediach społecznościowych.

Kontakt

kontakt@oceanuwaznosci.pl
+48 608 631 460

nr konta do wpłat:

OCEAN UWAŻNOŚCI Magdalena Woźniak
ALIOR BANK: 78 2490 0005 0000 4530 3517 3497
tytuł wpłaty: Trening Mindfulness / imię i nazwisko uczestnika / dzień kursu

Newsletter

Zostaw do siebie adres e-mail a wyśle Ci od czasu do czasu ciekawostki, badania którymi się inspiruje, artykuły warte przeczytania itp. Zero spamu.