KONTAKT

Chcesz rozpocząć drogę rozwoju opartą na uważności? Masz na ten temat pytania? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o kursach, które prowadzę? 
Napisz do mnie. Czekam na wiadomość od Ciebie.

Zawsze cieszę się, gdy spotykam ludzi myślących podobnie. Uwielbiam, gdy odzywają się ci, z którymi mogłabym podyskutować na tematy dotyczące uważności. Służę wsparciem, jeśli mogłabym pomóc w zgłębianiu tematu mindfulness.
Napisz do mnie. Czekam na wiadomość od Ciebie.

Jeżeli mogłabym coś dla Ciebie zrobić – może zmotywować albo doradzić, jaką ścieżkę rozwoju uważności wybrać, podpowiedzieć, jak odzyskiwać zapał i siłę do praktyki, kiedy nieco wygasa? A może właśnie jesteś w trudnej sytuacji życiowej i chcesz porozmawiać o tym jak teraz wykorzystywać praktyki uważności  żeby mogły być w tym wsparciem dla Ciebie? 
Napisz do mnie. Czekam na wiadomość od Ciebie. 

Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, związanymi z praktyką uważności? Masz ochotę opowiedzieć o tym, jak zmieniło się Twoje życie? Wspólnie możemy zamieścić wpis na blogu tak, aby również Twój przykład pomógł innym. 
Napisz do mnie. Czekam na wiadomość od Ciebie. 

Masz pytania?

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania związane z praktyką uważności. Skontaktuj się ze mną pisząc e-mail kontakt@oceanuwaznosci.pl lub odzywając się w mediach społecznościowych.

Kontakt

kontakt@oceanuwaznosci.pl
+48 608 631 460

nr konta do wpłat:

OCEAN UWAŻNOŚCI Magdalena Woźniak
ALIOR BANK:  78 2490 0005 0000 4530 3517 3497
tytuł wpłaty: Trening Mindfulness / imię i nazwisko uczestnika / dzień kursu

Newsletter

Zostaw do siebie adres e-mail a wyśle Ci od czasu do czasu ciekawostki, badania którymi się inspiruje, artykuły warte przeczytania itp. Zero spamu.