Thich Nhat Hanh – oddech jest jak most łączący nasze ciała i umysły.

„Nasz oddech jest jak most łączący nasze ciała i nasze umysły. W codziennym życiu nasze ciała mogą być w jednym miejscu, a umysły gdzie indziej – w przeszłości lub w przyszłości. To się nazywa stanem rozproszenia. Oddech jest łącznikiem między umysłem a ciałem. Kiedy zaczynasz wdychać i wydychać uważnie, Twoje ciało powróci do Twego umysłu, a umysł wróci do ciała. Będziesz w stanie uprzytomnić sobie jedność ciała i umysłu i być w pełni obecnym i w pełni żywym tu i teraz. W takiej chwili będziesz mógł głęboko dotknąć życia. To nie jest trudne, każdy to potrafi”

Thich Nhat Hanh

Magdalena Woźniak

Jestem nauczycielem Mindfulness w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course).

Uważność praktykuję od wielu lat. Każdy dzień zaczynam od medytacji i doświadczam płynących z tego korzyści. Obserwując pozytywny wpływ na podniesienie komfortu i jakości mojego życia, zdecydowałam dzielić się z innymi tą cenną i skuteczną metodą jako nauczyciel Mindfulness.


Marzę o upowszechnianiu metody Mindfulness w Polsce i chcę to realizować poprzez dzielenie się własnymi doświadczeniami, wspieranie i inspirowanie innych do odkrywania dobrodziejstw płynących z uważnego życia