Czasem trzeba będzie dłużej poczekać, zanim to czego pragniesz się urzeczywistni…

Musisz pamiętać, że niezbędna jest praca i że czasem trzeba będzie dłużej poczekać, zanim się niektóre zamierzenia urzeczywistnią. Musisz też wiedzieć, że one nie zawsze zrealizują się tak jak się spodziewasz. Ale (…) jeśli naprawdę uwierzysz i będziesz ciężko pracować, urzeczywistni się wszystko to, co umieścisz na swojej liście, co poczujesz w sercu, o czym pomyślisz albo co sobie wyobrazisz. Musisz najpierw swój cel zobaczyć, a następnie do niego dążyć. Nie możesz tylko czekać w swoim pokoju. (…) Jeśli użyjesz swego umysłu i posłuchasz głosu serca, to stanie się to czego pragniesz.

James Doty

Magdalena Woźniak

Jestem nauczycielem Mindfulness w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course).

Uważność praktykuję od wielu lat. Każdy dzień zaczynam od medytacji i doświadczam płynących z tego korzyści. Obserwując pozytywny wpływ na podniesienie komfortu i jakości mojego życia, zdecydowałam dzielić się z innymi tą cenną i skuteczną metodą jako nauczyciel Mindfulness.


Marzę o upowszechnianiu metody Mindfulness w Polsce i chcę to realizować poprzez dzielenie się własnymi doświadczeniami, wspieranie i inspirowanie innych do odkrywania dobrodziejstw płynących z uważnego życia